Přednášející

Kdo jsou lidé, kteří přijali pozvání na konferenci a budou nás motivovat, inspirovat a sdílet s námi své zkušenosti?

Dr. Frans Meulmeester

Psychoterapeut, sociální pedagog

Více než 35 let se pohybuje ve zdravotně-sociální oblasti jako terapeut, kouč nebo supervizor. Je členem několika Gestalt institutů v Evropě a Asii. Je registrovaným členem v Evropské asociaci pro Gestalt terapii. Publikoval mnoho článků a knih mimo jiné o psychologické stránce péče.
Linkedin profil

Mgr. Kateřina Pinkasová

Lektorka a metodička Centra Seňorina

Původně pečovatelka o seniory s demencí, nyní jediná česká metodička montessori principů v péči o seniory. V Centru Seňorina vytváří metodiku pro profesionální i neformální pečující založenou na principech Montessori pedagogiky a vede akreditovaný kurz „Montessori principy v péči o seniory“.
www.centrum-senorina.cz

Mgr. Jarka Švarcbachová

Zakladatelka a ředitelka Centra Seňorina

Původně manažerka z IT oblasti a koučka se v roce 2014 rozhodla budovat odlehčovací centrum pro osoby s demencí. Kurz u Dr.Camerona Campa z USA a stáž u gerontoložky Gail Elliot daly Centru Seňorina základy. Centrum vydalo příručku o principech péče o osoby s demencí a vyučuje je rovněž v rámci svého akreditovaného kurzu.
Facebook Centra Seňorina

Simona Bagarová, DiS.

Manažerka v sociálních službách

Učí neziskovky myslet byznysově a firmám pomáhat smysluplně. Pomáhá se startem a restartem projektů, s komunikační strategií nebo fundraisingem. Aktuálně částečně působí jako externí manažerka v Centru následné péče v mělnické nemocnici. Z místa, kam se chodilo zemřít, vzniká místo, odkud se lidé mohou vracet do života.
www.simonab.cz

Bc. Helena Dvořáková

Všeobecná sestra a lektorka konceptu Bazální stimulace

V České republice zatím jediná, která dosáhla ve svém oboru na vrchol znalostí a vědomostí, protože kromě praktické výuky Bazální stimulace v terénu je rovněž oprávněna připravovat a cvičit také budoucí lektory Bazální stimulace.
Curatio lektor

MUDr.Radana Syrovátková, BC-DMT

psychoterapeutka

Radana Syrovátková je psychoterapeutka, pracující formou hlubinné psychoanalytické psychoterapie, se silným akcentem na tělesně pohybové aspekty tvorby osobnosti. Je supervizorkou ČIS a aktivně se podílí na rozvoji oboru taneční a pohybové terapie jak v ČR, tak v Evropě. Publikuje a přednáší.

MUDr. Markéta Janatová

Lékařka

Působí na Společném pracovišti ČVUT a 1. LF UK a spolu s Klinikou rehabilitačního lékařství VFN a 1. LF UK se zabývá vývojem a praktickou aplikací systémů pro terapii poruch motorických a kognitivních funkcí s využitím virtuální reality a terapeutických herních scén.

MUDr. Zděnek Kalvach, CSc.

Lékař

Přední český lékař, průkopník moderní geriatrie a gerontologie. Autor geriatrických učebnic a téměř stovky odborných a popularizačních článků na zdravotnická i existenciální témata. Přednáší na odborných fórech, na Filosofické fakultě a Evangelické teologické fakultě UK. Je členem Etické komise ČLK, spolupracuje s úřadem Veřejného ochránce práv, byl členem Rady vlády pro seniory a stárnutí populace a náměstkem ministra pro lidská práva.

Chcete se zeptat?

Pokud jste si celý web možná už i dvakrát pročetli a přesto vám chybí odpověď na nějakou vaši otázku, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám ji zodpovíme.

15 + 13 =

Odesláním formuláře berete na vědomí naše Obchodní podmínky a zásady zpracování osobních údajů.