Obchodní podmínky

Pár nezbytností, které byste si měli přečíst.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Účastnický poplatek zahrnuje účast na konferenci pro jednu osobu, dále pohoštění podávané v průběhu konání akce a informační materiály. Cena je uvedena vč. DPH.

Po vyplnění registrace se Vám zobrazí potvrzení o registraci a do 48 hodin Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu uvedenou v registraci podklady k platbě. Daňový doklad o zaplacení Vašeho účastnického poplatku zasíláme v elektronické podobě nejpozději do 7 dnů od přičtení platby na náš účet na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Registrace je závazná, předem uhrazené vstupné není možné stornovat s vrácením účastnického poplatku. Registrace je ale přenositelná. V případě, že se nemůžete dostavit na konferenci a zároveň máte zaplacen registrační poplatek, můžete místo Vás na konferenci vyslat jinou osobu. V tomto případě prosíme o zaslání této informace organizátorovi na e-mail presperinova@kehilaprag.cz.

Platba registračního poplatku – bankovním převodem na tento účet:

Číslo účtu: 1936531399/0800 (splatnost 14 dní od zaslání podkladů k platbě)

Jako variabilní symbol platby uveďte námi vystavené číslo registrace, které obdržíte v e-mailu do 48 hodin od vyplnění registračního formuláře.

Při odesílání platby doporučujeme v poznámce uvést název organizace/ jméno plátce.

Platbu registračního poplatku je možné uznat pouze tehdy, je-li částka připsána na náš účet do 15. 10. 2018.

Další informace

Pořadatel si vyhrazuje právo provést případné změny programu.
Počet účastníků je s ohledem na kapacitu konferenčních sálů omezen. Přednost mají ti účastníci, kteří se dříve zaregistrují a kteří dříve uhradí vstupné.

Pořádající nepřebírá žádnou zodpovědnost za zranění či nemoc zúčastněných osob, stejně jako za škodu na majetku nebo finanční ztrátu během konference.

Chcete se zeptat?

Pokud jste si celý web možná už i dvakrát pročetli a přesto vám chybí odpověď na nějakou vaši otázku, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám ji zodpovíme.

3 + 6 =

Odesláním formuláře berete na vědomí naše Obchodní podmínky a zásady zpracování osobních údajů.