Aktuality

Jak nám jdou přípravy, co je nového a kde se o nás mluví, to všechno se budete dozvídat právě tady. A pokud vás zajímají nejen přípravy, ale i výsledek, přijďte se na konferenci podívat.

PREZENTACE Z KONFERENCE KE STAŽENÍ

Děkujeme všem za skvělé ohlasy na naši konferenci. Rozhodli jsme se vyhovět vašim prosbám a všechny prezentace si nyní můžete zdarma stáhnout.

UŽ ZÍTRA

Na zítřejší konferenci "Péče o seniory - Inspirujte se!" je všechno připraveno a my i přednášející se na vás moc těšíme.

MÁME ZÁŠTITU PANÍ MINISTRYNĚ

Záštitu nad pořádáním konference přijala ministryně práce a sociálních věcí ČR Dipl.-Pol. Jana Maláčová MSc., která se naší konference i osobně zúčastní. Děkujeme za její podporu i účast, která nás velmi těší.

THIERRY NEPŘIJEDE 🙁

S velkou lítostí jsme přijali zprávu, že Thierry Thieu Niang se z vážných rodinných důvodů musí omluvit z naší konference. Jeho přednáška i workshopy tak budou nahrazeny taneční terapeutkou MUDr. Radanou Syrovátkovou. Thierry s námi na konferenci bude alespoň díky...

UŽ JEN DVA TÝDNY

Přesně za dva týdny se s vámi setkáme na konferenci "Péče o seniory - Inspirujte se!". Přípravy jsou v plném proudu a přednášející i my se na vás moc těšíme.

ŘÍJEN, MĚSÍC KONFERENCE

Už za pár týdnů se setkáme na mezinárodní konferenci PÉČE O SENIORY - INSPIRUJTE SE!, která má za cíl inspirovat vás v metodách péče o seniory. Přípravy jsou v plném proudu a my se na vás moc těšíme.

VYPRODÁNO!

Děkujeme za velký zájem o naši konferenci. Během tří týdnů se obsadilo všech 100 míst! Pokud by se některé místo uvolnilo, dočtete se to právě tady. Sledujte naše stránky i nadále. Budeme se snažit najít způsob, jak informace z konference zprostředkovat i těm z vás,...

TANEC S THIERRYM

Žádné náročné taneční kreace, jen nezapomenutelný zážitek a ukázka, že i jemný pohyb je pro ty, kteří už na taneční parket nedojdou, důležitý. Nepropásněte jedinečnou šanci zažít workshop, který už se nebude opakovat a přijďte si připomenout, jakou sílu má v práci se...

50 REGISTRACÍ ZA DVA TÝDNY

Jsme rádi, že vás konference zajímá. Dva týdny od spuštění máme obsazenou polovinu kapacity, postupně ubývají i volná místa na volitelných workshopech. Děkujeme za váš zájem.

MUDr. Zdeněk Kalvach, CSc.

Máme velkou radost, že posledním potvrzeným přednášejícím naší konference bude MUDr. Zdeněk Kalvach, CSc. Průkopník moderní geriaterie, autor téměř stovky odborných článků a odborník, jehož tématem je mimo jiné důstojnost stárnutí. Právě o tom bude jeho workshop. Podrobnosti najdete v sekci program.

Chcete se zeptat?

Pokud jste si celý web možná už i dvakrát pročetli a přesto vám chybí odpověď na nějakou vaši otázku, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám ji zodpovíme.

2 + 11 =

Odesláním formuláře berete na vědomí naše Obchodní podmínky a zásady zpracování osobních údajů.